Zamknęliśmy głosowanie i znamy już wyniki! W sobotę Fakty z Twojego Miasta zawitają do Sochaczewa. To mazowieckie miasto wygrało w głosowaniu słuchaczy RMF FM w tym tygodniu. Sochaczew pokonał Głuchołazy, Chojnice, Nysę, Brodnicę i Wejherowo. Zagłosowało na niego aż 54,89 proc. internautów.

Już w sobotę wóz satelitarny i dziennikarze RMF FM zjawią się w Sochaczewie. To tam możecie odwiedzić muzeum poświęcone Bitwie nad Bzurą z wielką kolekcją militariów i odnowione wzgórze Zamku Książąt Mazowieckich, czy Muzeum Kolei Wąskotorowej z jedynym w kraju samochodem Syrena przystosowanym do... jazdy po torach. Właśnie tam jest także Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli.

Nie będziemy mówić jednak tylko o historii. Przygotujemy dla Was wiele innych niespodzianek!

Tak przekonywaliście nas, że warto pojechać do Sochaczewa

Już w kolejny wtorek rozpoczniemy nowe głosowanie. Nadal mogą brać w nim udział miasta, które wcześniej nie zdobyły największej liczby głosów.

Cały czas czekamy też na Wasze nowe zgłoszenia z innych miejscowości. W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.

Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz, i zaproś do siebie reporterów RMF FM!