Polonia pokonała przed własną publicznością Legię 2:1 w derbach Warszawy, rozgrywanych w ramach 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Zwycięstwo "Czarnym Koszulom" zapewniły trafienia Tomasza Jodłowca i Edgara Caniego.

Po pierwszej połowie więcej powodów do zadowolenia mieli podopieczni Macieja Skorży, którzy do szatni schodzili prowadząc 1:0. W 23. minucie Miroslav Radović wykorzystał błąd Macieja Sadloka i strzałem z ostrego kąta pokonał Sebastiana Przyrowskiego.

Po przerwie "Czarne Koszule" zabrały się do odrabiania strat i już w 60. minucie do wyrównania doprowadził Tomasz Jodłowiec, który skorzystał z dobrego podania Tomasza Wszołka. Zwycięstwo podopiecznym Jacka Zielińskiego zapewnił Edgar Cani, który głową umieścił piłkę w siatce w 75. minucie.