Legia Warszawa pokonała Ruch Chorzów 1:0 w wyjazdowym spotkaniu 10. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Zwycięstwo stołecznemu zespołowi zapewniło trafienie Daniela Ljuboji.

W pierwszej połowie obie drużyny toczyły bardzo zacięty i wyrównany pojedynek, ale nie stworzyły sobie zbyt wielu groźnych okazji bramkowych. Mimo tego, podopiecznym Macieja Skorży udało się strzelić gola. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry Michał Żyro dośrodkował piłkę w pole karne, a Daniel Ljuboja strzałem głową skierował piłkę do siatki obok bezradnego bramkarza "Niebieskich".

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Legia miała najlepsze okazje do podwyższenia wyniku w 59. minucie po strzale z dystansu Ariela Borysiuka, kiedy piłka zatrzymała się na słupku, oraz w 86. minucie, kiedy obrońcy Ruchu wybili piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Marcina Komorowskiego. Ruch do wyrównania mógł doprowadzić w 81. minucie, ale strzał Arkadiusza Piecha znakomicie obronił Dusan Kuciak.