Wisła Kraków przegrała 0:1 z BOT GKS Bełchatów w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Ekstraklasy. Mecz odbył się na stadionie przy ul. Reymonta w Krakowie.

Po pierwszej połowie goście powinni prowadzić przynajmniej jedną bramką. Krakowianie zawodzili i często niepotrzebnie faulowali. Po przerwie przewaga bełchatowian była jeszcze większa i co najważniejsze została udokumentowana zwycięską bramką – zdobył ją w 72. minucie Jacek Kuranty.

Wisła Kraków - BOT GKS Bełchatów 0:1 (0:0)

Wisła Kraków:

Pawełek - Rygielski, Stolarczyk, Cleber, Zieńczuk - Dawidowski (53 Gołoś), Cantoro (58 Kubowicz), Penksa, Piotr Brożek (87 Janik) - Paweł Brożek, Jean Paulista (73 Smółka).

BOT GKS Bełchatów:

Sapela - Komorowski (67 Pietrasiak), Magdoń, Grodzicki, Popek - Kuranty, Hinc, Wróbel, Zawodziński (46 Jarzębowski), Tosik (77 Boguski), Tuszkowski (46 Nowak).