Reklama

 • Świdnica: Zatrzymano mężczyznę, który molestował 12-latkę

  Środa, 1 sierpnia 2012 (11:48)

  Zarzut molestowania seksualnego i próby gwałtu usłyszał 22-letni mieszkaniec Świdnicy. Jego ofiarą padła 12-letnia dziewczynka. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

  Mężczyzna był sąsiadem 12-latki i dobrym znajomym jej rodziców.

  Dziewczynka nie miała prawa podejrzewać, że stanie jej się krzywda. Dała mu się namówić na pomoc przy zbieraniu porzeczek na działce. Tam w odosobnieniu jej sąsiad zaczął ją dotykać i próbował rozebrać. Z informacji śledczych wynika, że był bardzo brutalny.

  12-latce udało się uciec. W domu opowiedziała o wszystkim mamie, która zgłosiła sprawę na policję.

  Po przesłuchaniu dziewczynki w obecności psychologa śledczy nie mieli wątpliwości, że wersja jaką przedstawiła jest wiarygodna.

  22-letni mieszkaniec Świdnicy został natychmiast zatrzymany. Teraz spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące. Prokuratorzy badają sprawę - niewykluczone, że 12-latka nie jest jego jedyną ofiarą.

Skomentuj artykuł: Świdnica: Zatrzymano mężczyznę, który molestował 12-latkę

Wasze komentarze (7)

Dodaj komentarz
Mikolaj

~Mikolaj -

W tego typu sprawach trzeba być bardzo ostrożnym. Słowo przeciwko słowu. Mogło coś być, ale nie musiało. Są takie czasy, że jedno zgłoszenie dziewczyny, kobiety o molestowaniu i facetowi dopierają się do tyłka. Zwykle bierze się stronę kobiet, a zapomina, że taka dziewczyna najzwyczajniej w świecie mogła zmyślić lub ubarwić sytuację. Jeśli jednak wina faceta jest bezdyskusyjna powinien ponieść surową karę.

z

~z -

wolę radio zet niz wasze .

Tomek

~Tomek -

czemu niema mojego komentarza co to za numer halo rmf.?

Tomek:)

~Tomek:) -

żal mi tej dziewczynki bo ona ma uraz na całe życie przykro mi że to ją spotkało wspólczuję jej z całego serca > : (.

eh

~eh -

Znam przypadek, gdzie facet z bliskiej rodziny molestował 10 letnią dziewczynkę, do tej pory chodzi na wolności i czasem z rodzicami tej już dorosłej dziewczyny pije alkohol i bezkarnie wchodzi do domu. Rodzina nie chciała nic z tym zrobić, okropne.