Co najmniej trzy osoby zostały poszkodowane po tym, jak samochód osobowy wjechał w przystanek autobusowy na wjeździe na Most Śląsko-Dąbrowski w Warszawie. Informację otrzymaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Z informacji, które reporter RMF FM uzyskał od policjantów wynika, że samochodem wjeżdżającym na Most Śląsko-Dąbrowski jechało dwóch kolegów. Kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i wjechał w wiatę przystankową. 

Policjanci ustalają, który z dwóch mężczyzn - w momencie wypadku - siedział za kierownicą. Jest to ważne, bo jeden z nich ma półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Do kierowania autem przyznał się jednak jego trzeźwy kolega. Świadkowie zdarzenia mówią, że prowadził ten nietrzeźwy - zaznacza jednak oficer dyżurny stołecznej policji st. asp. Piotr Świstak.

W miejscu wypadku były utrudnienia w kierunku Pragi. Mostem jeździła tylko komunikacja miejska. Samochody osobowe były kierowane na trasę objazdową, którą prowadzi Wisłostrada. 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mal)