Reklama

 • Śmiertelnie potrąciła 17-latka i uciekła. Usłyszała zarzuty

  Piątek, 15 listopada 2013 (16:19)

  Zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku i ucieczki usłyszała 51-letnia Danuta G., która wczoraj potrąciła 17-letniego chłopaka na pasach w Libertowie pod Krakowem. Kobieta odjechała z miejsca zdarzenia. Nastolatek zmarł. 51-latce grozi do 12 lat więzienia.

  Zdjęcie

  Kobieta podejrzana o śmertelne potrącenie 17-latka usłyszała zarzuty /RMF FM/Maciej Nycz /
  Kobieta podejrzana o śmertelne potrącenie 17-latka usłyszała zarzuty
  /RMF FM/Maciej Nycz /

  Sprawą zajęła się prokuratura w Wieliczce. Danuta G. w czasie przesłuchania powiedziała, że nie miała świadomości, że uderzyła w człowieka.

  Do wypadku doszło w Libertowie wczoraj rano. 51-latka po kilku godzinach sama zgłosiła się na policję i została zatrzymana. Przyznała się do śmiertelnego potrącenia ucznia na przejściu dla pieszych i ucieczki z miejsca zdarzenia. Kobieta wskazała też miejsce, gdzie ukryła samochód. Nagrania z monitoringu potwierdziły, że samochód, którym jechała kobieta ,był w tym czasie na zakopiance.

  Danuta G. już wczoraj została przesłuchana przez policję. Nie była jednak wtedy w stanie wyjaśnić, dlaczego uciekła z miejsca wypadku i pozostawiła na jezdni umierającego chłopca. Według informacji reportera RMF FM, 51-latka jest pielęgniarką. Potrafiłaby więc udzielić pomocy 17-latkowi.

  Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Skomentuj artykuł: Śmiertelnie potrąciła 17-latka i uciekła. Usłyszała zarzuty

Wasze komentarze: 6,

przeczytane przez: 9 osób Dodaj komentarz