Reklama

 • Pijany policjant zatrzymany za kierownicą. Miał prawie 1,5 promila

  Poniedziałek, 21 stycznia 2013 (10:04)

  Prawie półtora promila alkoholu w organizmie miał policjant zatrzymany za kierownicą w Kielcach. Komendant wojewódzki zdecydował już o wydaleniu funkcjonariusza ze służby.

  Zdjęcie

  Badanie alkomatem wykazało u policjanta prawie 1,5 promila
  /Policja

  37-latka zatrzymano w nocy do kontroli drogowej na ulicy Grunwaldzkiej w Kielcach. Funkcjonariusz jechał osobowym volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało, że ma 1,4 promila alkoholu w organizmie. Jak się okazało, to dyżurny z komendy wojewódzkiej.

  Wszystkie czynności na miejscu kontroli drogowej przeprowadzono w obecności prokuratora, policjantów wydziału kontroli oraz jego przełożonego. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

  37-letni funkcjonariusz pracował w policji od 16 lat. Komendant wojewódzki rozpoczął już procedurę wydalenia go ze służby.

  (bs)

  Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

Skomentuj artykuł: Pijany policjant zatrzymany za kierownicą. Miał prawie 1,5 promila

Wasze komentarze (11)

Dodaj komentarz
gey

~gey -

Pan Bog stworzyl czlowieka na obraz i podobienstwo swoje ! dla elementow kryminogennych tez jest miejsce w spolecznosci !

POpaptaniec

~POpaptaniec -

Tak się pozbywa niewygodnych gości - najpierw da się wódeczki a póżniej za telefon i dupa blada.

peku

~peku -

No jak to!? Powinni go uniewinnić, przecież w sądzie policjant zawsze mówi prawdę bo z definicji ma "nieposzlakowaną opinię"! Więc jeśli go zmierzyli a on by powiedział, że nie jest pijany tzn., że alkomat był popsuty... :-)

wolt

~wolt -

komuś podpadł i się go pozbyli

Kierowca

~Kierowca -

Powinien otrzymać karę 3 krotnie wyższą przewidzianej za takie wykroczenie dla "zwykłego" obywatela. W końcu to policjanci dbają o nasze bezpieczeństwo oraz nakładają mandaty za "szaleńczą jazdę" i za brak światła. Oni maja świadomość łamanego prawa bardziej niż ktokolwiek inny.

pol

~pol -

Dlaczego tylko szeregowych policjantów wyrzucanie z policji za jazdę po pijaku ?

werty

~werty -

pies psa nie ruszy cos tu smierdzi

asd

~asd -

fajne zdjęcie z alkotestem. gdzie tak zielono bo u mnie - 8'C?

BATI1972

~BATI1972 -

Nagle wszyscy się znalezli aby poddać go kontroli. Niezły cham musiał z niego być, ale komuś bardzo się naraził. A tak swoja drogą warto byłoby się temu przyjrzeć dokładniej.

tomas

~tomas -

Takich trzeba karać powinien dawać przykład