Pierwsza połowa miesiąca upłynie pod znakiem spokojnej i ładnej pogody. Możemy liczyć na sporo słońca, błękitnego nieba i - jak na tę porę roku - wysoką temperaturę. Na termometrach zobaczymy nawet 17 stopni Celsjusza! Taka sprzyjająca aura utrzyma się aż do 15 listopada.

W poniedziałek w całym kraju zachmurzenie małe i umiarkowane z przejaśnieniami. Na najwięcej słońca mogą liczyć mieszkańcy południa i południowego wschodu.

Temperatura maksymalna od 11-12 stopni na wschodzie, 13 st. na północy, w centrum i na południu, 14 stopni w Wielkopolsce, do 15 st. Celsjusza na zachodzie.

Wiatr umiarkowany, południowy, na południowym zachodzie miejscami porywy do 60 km/h.

We wtorek spore zachmurzenie we wszystkich województwach, ale zza chmur będzie przedzierać się słońce. Na termometrach zobaczymy od 11 stopni na Podlasiu, 12 na północy, 13-14 w centrum i na południu, do 15 st. Celsjusza za zachodzie.

W środę będziemy cieszyć się wyśmienitą aurą. Prawie wszędzie niebo będzie bezchmurne! Nieliczne chmury pojawią się tylko na niebie nad Warmią i Mazurami, Pomorzem, Szczecinem i Zieloną Górą.

Od 12 stopni w woj. zachodniopomorskim, 13-14 na północy i wschodzie, 15-16 w centrum i na południu, do nawet 17 stopni na Dolnym Śląsku.

W czwartek bezchmurnie na południu, w pozostałych regionach niewielkie zachmurzenie. Natomiast w piątek ciemne i deszczowe chmury prognozujemy nad północną i północno zachodnią Polską.

Będzie to krótkotrwałe załamanie aury, bo przyszły weekend zapowiada się już słoneczny i pogodny. Na termometrach zobaczymy od 11 do 13 stopni Celsjusza.

Kolejny tydzień upłynie pod znakiem wyśmienitej aury. W całej Polsce niebo będzie błękitne i bezchmurne, możemy liczyć na bardzo dużo słońca. Temperatura nawet do 11 stopni Celsjusza.

Sprawdź prognozę dla twojego miasta i regionu. Kliknij!

Sprawdź prognozę długoterminową na 16 dni

Sprawdź prognozę pogody godzina po godzinie dla wybranego miejsca

Planujesz wyjazd? Sprawdź prognozę pogody na najbliższy weekend!