Reklama

 • Morderstwo w Kwidzynie: Zabójca znał ofiarę

  Poniedziałek, 30 grudnia 2013 (07:33)
  Aktualizacja: Poniedziałek, 30 grudnia 2013 (10:32)

  To nie było przypadkowe morderstwo. 22-latek, który przyznał się do zamordowania w Kwidzynie 30-letniego mężczyzny i jego 8-letniego syna, znał swoje ofiary. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w grę mogły wchodzić rozliczenia finansowe.

  Zdjęcie

  Do zbrodni doszło w tym budynku /Gorąca Linia RMF FM, Simon /
  Do zbrodni doszło w tym budynku
  /Gorąca Linia RMF FM, Simon /

  22-latek miał wielokrotnie uderzyć tępym narzędziem ofiary w głowę.

  Według śledczych, mężczyzna może być niezrównoważony psychicznie. Jak się nieoficjalnie dowiedział reporter RMF FM, 8-letni chłopiec nie mieszkał na stałe ze swoim ojcem. Miał z nim spędzić jedynie święta, gdy ten przyjechał do Polski z zagranicy.

  Wczoraj 22-latek usłyszał dwa zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, kradzieży mienia i posiadania środków odurzających.  

  Ciała ojca i syna policja znalazła w nocy z soboty na niedzielę w ich mieszkaniu przy ul. Słowiańskiej w Kwidzynie.

  Podejrzany złożył obszerne wyjaśnienia i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Dziś zostanie skierowany do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie 22-latka. Grozi mu dożywocie.

  Z mieszkania zamordowanego mężczyzny zginęło m.in. tysiąc złotych i niewielka kwota w funtach, dokumenty, a z parkingu został skradziony jego samochód. Za te pieniądze 22-latek zrobił zakupy. Kupił sobie buty i kurtkę. 

  22-latek wpadł... z powodu kolizji drogowej

  Po zamordowaniu mężczyzny i jego dziecka, 22-latek ukradł auto należące do swojej ofiary. Stało na parkingi, kilkadziesiąt metrów od kamienicy, w której doszło do zbrodni. Wpadł, gdy doszło do kolizji. Wtedy policja ustaliła, że samochód jest skradziony.

  Sprawca jechał autem razem z trójką swoich znajomych, w tym ze swoją 22-letnią dziewczyną. Na razie śledczy nie łączą ich ze sprawą morderstwa. 

  (mpw)

  Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

  RMF FM/PAP

Skomentuj artykuł: Morderstwo w Kwidzynie: Zabójca znał ofiarę

Wasze komentarze (14)

Dodaj komentarz
Miki41

Miki41 -

Językoznawstwo Odmiana Mieszkańcy Kwidzyna (nie: Kwidzynia) od lat walczą z powszechnie stosowaną błędną formą nazwy ich miasta: Kwidzyń i wynikającą z niej błędną odmianą (Kwidzynia, Kwidzyniu itp.) Doceniając szlachetny upór kwidzynian i kwidzynianek, pamiętajmy: M, Blpoj Kwidzyn, Dlpoj Kwidzyna, Clpoj Kwidzynowi, Nlpoj Kwidzynem, Msclpoj Kwidzynie, Wlmn Kwidzynie! Magdalena Tytuła, Marta Łosiak "Polski bez błędów. Poradnik językowy dla każdego" Opracowano przy współpracy z Wydawnictwem Szkolnym PWN

-

~- -

Zamordowany 30latek był dealerem narkotyków. Miał w domu zapas kokainy. Przed dwoma latami wyjechał do stanów, teraz wrócił na święta by spędzić czas z synem. Przed morderstwem ćpali razem w domu zamordowanego.

Miki41

Miki41 -

Dziennikarze z RMF-u nie wiedzą jak się odmienia przez przypadki. Nie pisze się Kwidzynie tylko w Kwidzyniu to tak na przyszłość.

ula

~ula -

Kara śmierci w Polsce przed wojną wykonywana była za kilka różnych przestępstw link

K.KORNATOWICZ

~K.KORNATOWICZ -

Degeneruje się nam społeczeństwo . Narkotyki , alkohol , bezrobocie , beznadzieja i lansowanie postawy " mieć " niż "być " .Hodowanie dzieci , zamiast ich wychowanie , traktowanie swoich dzieci jakby byli z rodziny królewskiej , reklamówki TV "JESTEM TEGO WARTA" , "NALEŻY MI SIĘ" , traktowanie rodziców jak sponsorów - dawaj i spadaj , to oblicze współczesnej cywilizacji . Sprostytuowane media i politycy dokończą dzieła wyniszczenia nas jako narodu . Już nie uświadczysz skromności , wdzięku , elegancji , jakie jeszcze dominowały w latach 60-tych . Dla mieć będzie mordował . Zamorduje dziecko , bo mieszanka powyżej przytoczonych czynników robi co któregoś z nas potwora . CZAS NA ZMIANY . ŚWIAT I POLSKA NIE MUSI TAK WYGLĄDAĆ ! Krzysztof Kornatowicz " OBURZENI "

Pazdzioch

~Pazdzioch -

Niech rodzina podziękuje Tuskowi i jego skorumpowanej rządowej bandzie może przywióżł by chłopina wiencej funtów aby im się żyło lepiej

Pan Henryk

~Pan Henryk -

Ja pierdziele, co musiał czuć ten dzieciak. Zostaje sam w mieszkaniu z zabitym ojcem a potem wraca ten świr ... 8 lat ... Święta ...