„Czerwone Diabły” przegrały na wyjeździe z Evertonem 1:3. Zawodnicy Davida Moyesa potwierdzili, że w tym sezonie chcą zająć miejsce w czołowej czwórce.

Pierwsza bramka na Goodison Park padła w 16 minucie: napastnik Dymitar Berbatow wykorzystał świetne podanie Antonio Valencii i umieścił futbolówkę w bramce "The Toffees". Trzy minuty później gospodarze doprowadzili do remisu, a strzelcem bramki został Dinijar Bilaletdinow. Bramkarz Manchesteru, Edvin van der Sar kapitulował jeszcze dwukrotnie: po strzałach: Dana Goslinga w 76. minucie i Jacka Rodwella w 90. minucie.

Szansę na pokonanie Tima Howarda mieli: Wayne Rooney i Park Ji-Sung, jednak nie wykorzystali okazji. Polskiego golkipera, Tomasza Kuszczaka nie było w składzie na to spotkanie.

Everton - Manchester United 3:1 (1:1)

0:1 Berbatov 16

1:1 Bilaletdinow 19

2:1 Gosling 76

3:1 Rodwell 90