Norweskie Oslo po raz piąty organizuje Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2011. Dwa lata temu trzy medale dla Polski zdobyła Justyna Kowalczyk.

Mistrzostwa Świata w Oslo

Norweskie Oslo po raz piąty organizuje Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2011. Dwa lata temu trzy medale dla Polski zdobyła Justyna Kowalczyk.

Harmonogram

Poniedziałek, 22 lutego 2010 (21:51)
Aktualizacja: Niedziela, 27 lutego 2011

Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2011 odbywają się w Oslo. Norwegia po raz piąty gości najlepszych zawodników i zawodniczki z całego świata. Podczas głosowania Oslo odprawiło z kwitkiem włoskie Val di Fiemme i Zakopane.

Program zawodów:

Środa, 23 luty:

18.00 - Ceremonia otwarcia mistrzostw

Czwartek, 24 luty:

13.30 - Biegi narciarskie, Sprint techniką dowolną, kwalifikacje (K i M)

15.00 - Biegi narciarskie, Sprint techniką dowolną, finał (K i M)

Piątek, 25 luty:

12.30 - Skoki narciarskie, Normalna skocznia, Kwalifikacje (M)

15.00 - Skoki narciarskie, Normalna skocznia, Indywidualnie (K)

Sobota, 26 luty:

10.00 - Kombinacja norweska, Gundersen HS 106

11.30 - Biegi narciarskie, Bieg łączony 15 km (K)

13.00 - Kombinacja norweska, 10 km

15.00 - Skoki narciarskie, Normalna skocznia, Indywidualnie (M)

Niedziela, 27 luty:

12.00 - Biegi narciarskie, Bieg łączony 30 km (M)

15.00 - Skoki narciarskie, Normalna skocznia, Drużynowo (M)

Poniedziałek, 28 luty:

11.30 - Kombinacja norweska, Gundersen HS 106

13.00 - Biegi narciarskie, 10 km techniką klasyczną (K)

15.00 - Kombinacja norweska, 4x5 km techniką dowolną

Wtorek, 1 marzec:

13.00 - Biegi narciarskie, 15 km techniką klasyczną (M)

Środa, 2 marzec:

11.00 - Kombinacja norweska, Gundersen HS 134

12.15 - Biegi narciarskie, Sprint drużynowy tech. klasyczną, kwalifikacje (K i M)

14.15 - Biegi narciarskie, Sprint drużynowy techniką klasyczną, finał (K i M)

16.00 - Kombinacja norweska, 10 km

Czwartek, 3 marzec:

14.00 - Biegi narciarskie, Sztafeta 4x5 km (K)

17.00 - Skoki narciarskie, Duża skocznia, Indywidualnie (M)

Piątek, 4 marzec:

11.30 - Kombinacja norweska, Gundersen HS 134

12.45 - Biegi narciarskie, Sztafeta 4 x 10 km (M)

16.00 - Kombinacja norweska, 4 x 5 km techniką dowolną

Sobota, 5 marzec:

12.00 - Biegi narciarskie, 30 km techniką dowolną (K)

15.30 - Skoki narciarskie, Duża skocznia, Drużynowo (M)

Niedziela, 6 marzec:

13.00 - Biegi narciarskie, 50 km techniką dowolną (M)

RMF FM
Radio Muzyka Fakty