Tragicznie zakończyło się oglądanie piłkarskich mistrzostw świata w jednym z domów w amerykańskim Dallas. W trakcie sprzeczki śmiertelnie postrzelonych zostało dwóch mężczyzn - poinformował "Dallas Morning News". Do tragedii doszło około godziny 3 w nocy z soboty na niedzielę.

Podczas spotkania czterech fanów piłki nożnej wywiązała się kłótnia. Jeden z jej uczestników wyszedł z domu i przyniósł z samochodu broń. Rzecznik policji w Dallas Gerardo Monreal poinformował, że w wyniku strzelaniny śmierć ponieśli mężczyźni w wieku 17 i 28 lat. Sprawca został ranny w nogę i trafił do szpitala.

Amerykańska gazeta nie podała, jaki mecz był powodem awantury w Dallas.

W sobotnie popołudnie (według czasu USA) piłkarska reprezentacja Stanów Zjednoczonych przegrała z Ghaną 1:2 w 1/8 finału MŚ w RPA. W trzeciej minucie dogrywki decydującą bramkę strzelił Asamoah Gyan.