Euro 2012

8 czerwca 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczęły się piłkarskie Mistrzostwa Europy. Finał odbędzie się 1 lipca w Kijowie.
8 czerwca 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozpoczęły się piłkarskie Mistrzostwa Europy. Finał odbędzie się 1 lipca w Kijowie.

Fan City Tour, czyli Mobilne Strefy Kibica!

Wtorek, 1 maja 2012 (11:09)

Ponad 100 miast w zaledwie 20 dni - taką trasę pokona Fan City Tour, czyli Mobilna Strefa Kibica. Dzięki temu projektowi wszyscy będziemy mogli być gospodarzami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Przyłączcie się do wspólnej zabawy, gwarantujemy masę atrakcji!

Dla każdej osoby, która zdecyduje się odwiedzić Mobilną Strefę Kibica, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji - niezależnie od wieku i upodobań. Na osoby chcące aktywnie spędzić czas czekają między innymi piłkarskie kalambury i konkursy. Będziecie mogli także sprawdzić się w roli komentatora sportowego i przetestować swoją wiedzę na temat piłki nożnej. Nie zabraknie również szkolenia, na którym dowiecie się, jak przygotować profesjonalny "makijaż kibica".

Ślub podczas Euro 2012? Nic prostszego! Na najbardziej romantycznych gości Mobilnych Stref Kibica czeka jedyna i niepowtarzalna okazja wzięcia Ślubu Kibica, czyli zawarcia legalnego związku małżeńskiego, w stworzonej wspólnie z urzędem stanu cywilnego strefie ślubów.

W oczekiwaniu na wieczorną transmisję na żywo z piłkarskich rozgrywek na wielkim ekranie, będziecie mogli obserwować "złote gole", czyli powtórki najciekawszych fragmentów ze spotkań Euro 2012, i typować wyniki nadchodzących meczów. Dla osób, które chcą poznać przysmaki kibica, przygotowano specjalną strefę gastronomiczną. Dzięki Fan City Tour zbliżające się rozgrywki piłkarskie staną się zarówno prawdziwym świętem sportu, jak i okazją do przeżycia niepowtarzalnych chwil z całą rodziną.

Oficjalna inauguracja Fan City Tour nastąpi na początku czerwca w Warszawie. Strefy Kibica będą dostępne dla wszystkich odwiedzających w godzinach między 15 a 23. Wejście do Strefy będzie bezpłatne. Sprawdź, które miasta odwiedzi Mobilna Strefa Kibica.

Fan City Tour zaprasza również mieszkańców wszystkich miast do wzięcia udziału w konkursie, w którym najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone biletami na mecze mistrzostw Europy! Zasady konkursu i niezbędne szczegóły znajdziecie TUTAJ.

RMF FM objęło patronat nad projektem Fan City Tour

Radio Muzyka Fakty