Podcast: Podsumowanie dnia w RMF FM

Bogdan Zalewski zaprasza codziennie od poniedziałku do piątku. Polityka, ekonomia, kultura, relacje reporterów z całego kraju, zagraniczne korespondencje, rozmowy i opinie, cytaty z blogów i reportaże. Zapraszamy do słuchania podcastów tuż po 20:30.
Marszałek Grodzki podnosi głos na rząd w związku ze sporem z Brukselą, a unijne państwa przyznają po cichu, że nasze władze mają rację.
Krzywa pandemiczna nie pnie się w górę ostatnio powyżej 20 tysięcy zarażonych. Czy koronawirus osłabł? Wyjaśnialiśmy. Wszyscy lekarze czy na tak zwanej pierwszej linii frontu? Kto dostanie podwyżkę? Na Wiejskiej toczy się ostry spór: opozycja kontra koalicja. Można zwiedzać galerie .... handlowe. Jednak obraz nie jest aż tak opytymistyczny. Podamy zasady wizyt w hipermarketach. Marszałek Tomasz Grodzki grzmi i oskarża rząd w związku ze sporem z Brukselą. Tymczasem coraz więcej unijnych państw przyznaje, ze zastrzeżenia Polski i Węgier co do uznaniowych kryteriów praworządności nie są bezpodstawne. Ambasador Hiszpanii reaguje na skandalicze słowa swojej rodaczki ekonomistki pod adresem naszego kraju. Robert Lewandowski znów doceniony w zagranicznym rankingu. Co takiego mamy w sobie, że jesteśmy ciepliwi - w sobie a kontretnie w głowie.
Piątek, 27 listopada
Radio Muzyka Fakty