Robert Lewandowski ogłosił odejście z FC Barcelony. Napastnik reprezentacji Polski bronił barw tego klubu od 2022 roku. Strzelił w sumie 119 bramek. "To były wyśmienite 4 lata, jeżeli chodzi o Roberta Lewandowskiego. Trzeba pamiętać, w jakim momencie przechodził do Barcelony. To była drużyna, która trzy lata nie miała mistrzostwa kraju, a w Barcelonie, kiedy jesteś drugi albo trzeci, to jest to piłkarska katastrofa. To się może wydawać dla nas niewyobrażalne, bo to jest miejsce medalowe, ale inaczej patrzy się na to w stolicy Katalonii. Przyjście Roberta zbiegło się z tym, że drużyna Xaviego odzyskała prymat w Hiszpanii. To będzie najbardziej zapamiętane przez pryzmat historii Roberta w Barcelonie, że pozwolił wrócić Barcelonie na szczyt. Skończyło się to między innymi trzema mistrzostwami" – przypomniał w rozmowie z Piotrem Salakiem na antenie Radia RMF24 Filip Surma z CANAL+ Sport.
Poniedziałek, 18 maja
Podcast: Rozmowy w Radiu RMF24
Dziennikarze Radia RMF24 wraz z ekspertami rzeczowo i konkretnie komentują najważniejsze tematy; tłumaczą zawiłości polityki i ekonomii; pomagają zrozumieć, co dzieje się w Polsce i na świecie. Szukasz więcej informacji? To podcast dla Ciebie!



