Przed nami 33. kolejka PKO BP Ekstraklasy, a sezon coraz bardziej zbliża się do końca. Czy w ten weekend poznamy mistrza Polski? "Emocjonujemy się tym, co dzieje się na boiskach i sytuacja w tabeli zmienia się co minutę. Chciałbym, żeby to się rozstrzygnęło w ostatniej kolejce, bo to są nieprawdopodobne, niepowtarzalne emocje. (…) Wystarczy, żeby Lech wygrał z Radomiakiem, ale tak dobrze im tam się nie gra ostatnio, więc łatwo Radomiak się nie podda. Aczkolwiek patrząc z punktu widzenia piłkarskiego, to Lechowi będzie trochę lepiej się grało niż ostatnio przeciwko Arce. Arka grała obroną i ciężko było się Lechowi przebić. Jak się przebijali to Ishak znowu nie trafiał. Wydaje mi się, że Radomiak będzie grał taki otwarty futbol, więc paradoksalnie może być łatwiej Lechowi. Analizuję, co może się wydarzyć, aczkolwiek sezon mamy szalony, więc każdy scenariusz dopuszczam" - przyznał w rozmowie z Piotrem Salakiem na antenie Radia RMF24 Tomasz Wieszczycki z CANAL+ Sport.
Piątek, 15 maja
Podcast: Rozmowy w Radiu RMF24
Dziennikarze Radia RMF24 wraz z ekspertami rzeczowo i konkretnie komentują najważniejsze tematy; tłumaczą zawiłości polityki i ekonomii; pomagają zrozumieć, co dzieje się w Polsce i na świecie. Szukasz więcej informacji? To podcast dla Ciebie!



