El. Euro 2016. Najlepsze memy po meczu Szkocja-Polska

Dodano: Piątek, 9 października 2015 (06:46)

Robert Lewandowski głównym bohaterem memów po meczu Szkocja-Polska. Polska zremisowała w Glasgow ze Szkocją 2:2 w meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy 2016. Dwie bramki dla biało-czerwonych zdobył Robert Lewandowski, a dla gospodarzy - Matt Ritchie i Steven Fletcher. Pierwszą bramkę Polaków strzelił już w 3. minucie Robert Lewandowski. Potem Szkotom udało się strzelić dwa gole. W ostatniej, 94. minucie meczu Lewandowskiemu udało się zdobyć jedną bramkę i tym samym mecz zakończył się remisem 2:2. Remis oznacza, że Szkoci stracili jakiekolwiek szanse, a Polska w najgorszym razie wystąpi w barażach o awans. Biało-czerwoni wciąż mają jednak spore szanse bezpośredniej kwalifikacji. Wystarczy, że w niedzielę w Warszawie zremisują z Irlandią 0:0 lub 1:1.