RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polak włamał się do domu Madonny

Publikacja: Poniedziałek, 14 marca (21:51) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

29-letni Polak został oskarżony o włamanie do domu Madonny - poinformowała londyńska policja. Gwiazdy w momencie włamania nie było w mieszkaniu. Według brytyjskich mediów artystka razem z dziećmi była w Stanach Zjednoczonych na pogrzebie swojej babci.

Rzecznik policji powiedział, że Grzegorza M. aresztowano w centrum Londynu. W niedzielę postawiono mu zarzut włamania. Mężczyzna nie ma w wielkiej Brytanii stałego miejsca zamieszkania.

Bulwarowy dziennik "The Sun" pisze, że Polak już wcześniej nachodził piosenkarkę.

Źródło: RMF FM/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: