Przedstawiony dzisiaj "harmonogram" to 3 stronicowy dokument w którym pierwsza to strona tytułowa, na drugiej zamieszczono mapki od dawna dostępne na stronie internetowej metra, dopiero z ostatniej dowiadujemy się że konsorcjum chce użyć trzech gigantycznych tarcz do drążenia tuneli, jest tam też tabelka z datami poszczególnych prac, ale do jej przejrzenia przydałaby się lupa.
Choć najważniejsze prace wystartują za ponad rok. Najwcześniej 11 grudnia urzędnicy zatwierdzą harmonogram i moim zdaniem dopiero wtedy powinno się go zaprezentować mieszkańcom. Ale jak widać prezydent z zastępcami wykorzystują każdą okazję do brylowania przed kamerami. A do wyborów jeszcze conajmniej 9 miesięcy.