Zawodnik Manchesteru United Wayne Rooney spotykał się z luksusową prostytutką Jennifer Thompson w czasie, gdy jego żona Coleen była w ciąży - informujedziennik "Sunday Mirror". Według dziennikarzy piłkarz nawiązał romans z 21-letnią Jennifer Thompson w 2009 r. i spotkał się z nią, w okresie czterech miesięcy, minimum siedem razy.

Po raz pierwszy para miała spędzić razem noc w lipcu ubiegłego roku w Lowry Hotel w Salford, gdzie doba kosztuje 300 funtów. W tym czasie żona piłkarza była już w piątym miesiącu ciąży z ich synem Kaiem. Jak informuje dziennik, Rooney, zarabiający tygodniowo w klubie Premier League około 100 tysięcy funtów, płacił prostytutce za noc tysiąc funtów. 24-letni piłkarz kontakt z nią nawiązał poprzez agencję towarzyską, która miała mu zapewnić pełną dyskrecję.

Po raz ostatni para spotkała się w październiku 2009 roku, a 2 listopada żona Rooney'a urodziła mu syna. Piłkarz Manchesteru już w przeszłości miał kontakty z prostytutkami. Jak informuje "Sunday Mirror", w 2004 roku miał romans z 21-letnią Charlotte Glover, w tym samym roku spotykał się także z 37-letnią Giną McCarrick.

Po publikacji w "Sunday Mirror" piłkarz przyznał, że był głupi i teraz jego życie osobiste legło w ruinie. Rooney obawia się, że żona mu tego nie wybaczy i odejdzie. Wayne i Coleen Ronney są małżeństwem od czerwca 2008 roku. Pobrali się we Włoszech, w kościele w pobliżu Genui.