Białoruską zawodniczką przyłapaną na dopingu w solt lejk siti jest startująca w szort treku Julia Pawłowicz. Pawłowicz nie zdobyła na igrzyskach medalu. Odpadła szybko w eliminacjach wyścigu na 1500 metrów. Wszystko wskazuje na to, że zawodniczka poza wykluczeniem z olipiady nie zostanie ukarana, bo w czasie testów nie zostały zachowane wszystkie normy. Pojemnik z próbkami nie został odpowiednio opieczętowany. test miał być wczoraj powtórzony, ale szef olimpijskiej repeezntacji białorusi Jsarosław bariczko nie dopilnował, by zawodniczka zgłosiła się w wyznaczonym miejscu. Bariczko został za to wykluczony z igrzysk. białoruski komitet olimpisjki miał od mkolu dostać do końca roku 120 tysięcy dolaró. ale w związku z aferą nie dostanie zmłamanego centa.

O igrzyskach przeczytacie także w internecie na stronie olimpiada interia pl. Z naszego serwisu olimpijskiego dowiecie się dzisiaj np. że głównym tematem rozmów w naszej ekipie w solt lejk siti poza medalami Małysza jest romans zawodników. Coraz więcej czasu spędzają ze sobą snołbordzistka jagna marczułajtis i łyżwiarz figurowy sebastian kolasiński. wiecej pod adresem olimpiada interia pl.

Od jutra w korei południowej będzie można kupić zestawy monet, które zostały wybite na pamiątkę piłkarskich mistrzostw świata. Organizatorzy uczczą ten sposób specjalny dzień. W środę do pierwszego meczu turnieju zostanie równo 100 dni. Na złotych i srebrnych monteach znalazły się podobizny piłkarzy z różnych reprezentacji oraz południowkoreańskie stadiony. Zestaw 14 monet będzie kosztował nieco ponad 3 tysiące dolarów. Do sprzedaży trafi tylko 2002 takich zestawów.

A dzisiaj wieczorem nie ruszając się sprzed komputera będziecie na czterech boiskach w madrycie, pradze, lewerkuzen i turynie. Po zimowej przerwie wraca piłkarska Liga mistrzów. Wyniki na żywo na sportowych stronach portalu interia pl.

Niemiecki jacht ilbruk czeendż wygrał czwarty etap żeglasrkich regat dookoła świata wolwo ołszen rej. 6700 mil morskich z australijskiego ołklend do brazylijskiego rio de żanejro pokonał w 23 dni 5 godzin 58 minut i 42 sekundy. 7 pozostałych załóg jest jeszcze w morzu.