Pewne wyokien skoki, w tym kilka poczwórnych, znkomita vchoreagrafi, bezbłedna jazda. cztery noty marzeń szóstki. Tu nie było wątpliwości Rosjanin Alieksiej Jagudin zdobył złoty medal w ryalizacji łyżwiarzy figuowych. Gdy skończył swój program, uklęknął na tafli i pocałował lód. Jeszcze przed ogłoszeniem not wiedział, że zrobił wszystko tak jak trzeba. Drugie miejsce zajął jewgienij pluszenko, a trzecie debiutujący w igrzyskach amerykanin gebel.

Już 15 medali olimpojskich wywalczyli w solt lejk siti sportowcy niemiec, ale w klasyfikacji medalowej zajmują drugie miejsce, bo tylko 4 z nich są złote. Pierwsza jest Norwegia. 10 medali. Połowa jest z tego najcenniejszego kruszcu. W klasyfikacji dzięki dwóm krążkom adama małysza zajmujmy 16 pozycję razem z japonią. Do tej pory na olimpijskim podium stawali sportowcy 22 krajów.

Piłkarze korei południowej w czasie meczu z urugwajem w monwetwideo stracili dwie bramki i wszystkie swoje rzeczy z szatni. zostali okradzeni. z szafek koreańczyków zniknęły ubrania, buty i inne rzeczy. Urugwajki związk piłki nożnej postanowił ratować honor i każdemu z piłkrzy wypłacił po 2,5 tysiąca dolarów, by wyrównac straty.

Były piłkarz reprezentacji polski juniorów michał janicki przedłużył do 30 czerwca 2005 roku kontrakt z niemieckim wolfsburguem. Do tej pory janicki grał w lidze amatorskiej i pojawiał sie w meczach towarzyskich wilków. W przyszlości może być o nim groźno.

W lidze mistrzów siatkarzy mostostal azoty kędzierzyn koźle przegrał na

wyjeździe z niemieckim fridrihshafen 1:3. Lepiej spisała się nafta gaz piła w lidze misrzów siatkarek. Polki pokonały u siebie francuskie kan 3:2. To były pierwsz mecze ćwierćfinałowe Rewanże wyłonią drużyny, które awnsują do turniejów finałowych.

W eurolidze koszykarek ósme wycięstwo mistrzyń Polski. Lotos vbw klima gdynia pokonał włoską drużynę laweccini parma 84 do 76.