Sensacja w piłkarskiej ekstraklasie. Legia Warszawa przegrała wyjazdowe spotkanie z Polonią w Bytomiu 0:1 po celnym strzale Marka Bazika w 72. minucie spotkania. Posada szkoleniowca warszawskiego zespołu Jana Urbana jest coraz bardziej zagrożona.

W Bytomiu Legia miała zmazać plamę po ostatniej wpadce z Odrą Wodzisław na swoim stadionie (Legia przegrała 0:1). Nic z tego jednak nie wyszło, bo gospodarze zagrali z wielką ambicją i determinacją. Przełomowa dla losów spotkania okazała się 72. minuta. Po znakomitym prostopadłym podaniu Bykowskiego, piłkę przejął Marcin Radzewicz, który widząc wychodzącego z bramki Jana Muchę odegrał piłkę do tyłu wprost do nadbiegającego Bazika. Celny strzał zawodnika ze Słowacji sprawił, że wypełnione po brzegi trybuny stadionu w Bytomiu wprost oszalały ze szczęścia.

Podobno przed spotkaniem z Polonią trener Legii Jan Urban otrzymał od zarządu klubu ultimatum, że tego meczu przegrać nie może...