Wisła Kraków wygrała 3:0 z Wisłą Płock w rewanżowym meczu finału Pucharu Polski. Tym samym Puchar Polski trafi do Krakowa. Pierwszy mecz w Krakowie wygrali płocczanie 1:0.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany, ale tylko do 27. minuty i bramki dla Wisły Kraków, strzelonej przez Macieja Żuławskiego. Po zdobyciu prowadzenia krakowianie poszli za ciosem, ale ich napór nie trwał długo. Przewagę zdobyli gospodarze, ale nie potrafili jej wykorzystać, strzelając gola.

Gospodarze kontynuowali ofensywną taktykę także w drugiej połowie, mimo to dwie bramki dla krakowian zdobył Marcin Kuźba: w 58. minucie, po bardzo sprytnym podaniu Mirosława Szymkowiaka, Marcin Kuźba celnie strzelił z 11 metrów, a 60 sekund później, po zagraniu Kosowskiego z lewego skrzydła, ten sam zawodnik precyzyjnym strzałem pokonał Kapsę.

Wisła Kraków utrzymała bezpieczne prowadzenie do końca meczu i zdobyła Puchar Polski.