Legia Warszawa po 21 latach wróciła do Ligi Mistrzów. Podopieczni Besnika Hasiego w fazie grupowej zmierzą się z Borussią Dortmund, Realem Madryt i Sportingiem Lizbona. Można spodziewać się, że na każdym spotkaniu w stolicy na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej zasiądzie komplet kibiców. Zdobycie biletu dla kogoś, kto nie kibicuje Legii będzie jednak bardzo trudne.

Piłkarze Legii Warszawa cieszą się z gola podczas meczu Ekstraklasy z Ruchem Chorzów /Andrzej Grygiel /PAP

Sprzedaż wejściówek na mecze Legii w Lidze Mistrzów rozpocznie się dziś o godzinie 15:00. Wtedy to pakiety na wszystkie trzy spotkania fazy grupowej będą mogli nabyć posiadacze karnetów. 

Kupować można przez internet oraz w klubowej kasie. Ta tura sprzedaży zakończy się 1 września o godzinie 12:00. Godzinę po tym nastąpi dystrybucja wejściówek na spotkanie z Borussią Dortmund, które odbędzie się 14 września - te wejściówki również mogą kupić jedynie posiadacze karnetów.

2 września rozpocznie się sprzedaż pakietów dla kibiców, którzy w tym roku byli na dziesięciu i więcej meczach Legii. W późniejszych dniach rozprowadzane będą one wśród fanów, którzy pojawili się na domowych spotkaniach osiem, sześć i cztery razy. Kibice, którzy nie odwiedzali regularnie obiektu przy Łazienkowskiej, mogą kupić bilety lub pakiety dopiero 8 września. Sprzedaż potrwa do wyczerpania całej puli. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że fani, którzy dzisiaj wyrobią karnet, nie będą w grupie uprzywilejowanych kibiców.

Jeśli chodzi o ceny biletów, to posiadacze karnetów, którzy będą chcieli kupić bilety na 3 mecze, będą musieli wydać od 190 do 495 złotych (bilety normalne). Kibice, którzy nie mają karnetu, muszą się przygotować na wydatek rzędu 240-640 złotych. Bilety na pojedyncze mecze kosztują od 80 do 240 złotych.

(j.)