Remisem 1:1 zakończył się mecz Rosja - Korea Południowa. Po słabej i mało widowiskowej pierwszej połowie, w drugiej części spotkania piłkarze zdecydowali się na więcej akcji i bardziej dynamiczną grę.

Pierwszą bramkę strzeliła Korea Południowa. Piłka wpadła do siatki po fatalnym błędzie rosyjskiego bramkarza. Na wyrównującego gola musieliśmy poczekać do 73. minuty. Dziś o kolejne punkty powalczą Australia z Holandią i Hiszpania z Chile.

Składy:

Rosja: 1-Igor Akinfiejew - 22-Andriej Jeszczenko, 14-Wasilij Bierezucki, 4-Sergiej Ignaszewicz, 23- Dmitrij Kombarow - 19-Aleksander Samiedow, 20-Wiktor Fajzulin, 8-Denis Głuszakow, 17-Oleg Szatow, 18-Jurij Żirkow - 9-Aleksander Kokorin

Korea Południowa: 1-Jung Sung-ryong - 12-Lee Yong, 3-Yoon Suk-young, 5-Kim Young-gwon, 20-Hong Jeong-ho - 16-Ki Sung-yeung, 14-Han Kook-young, 17-Lee Chung-yong, 9-Son Heung-min, 13-Koo Ja-cheol - 10-Park Chu-young

Sędzia: Nestor Pitana (Argentyna).

Było to drugie spotkanie Rosji i Korei Południowej. W towarzyskim spotkaniu w Dubaju, które odbyło się w listopadzie, zwyciężyła "Sborna" 2:1.