Real Madryt pokonał na własnym stadionie AJ Auxerre aż 4:0 w ostatniej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów w grupie G. Trzy bramki dla podopiecznych Jose Mourinho zdobył Karim Benzema. W bramce "Królewskich" stanął Jerzy Dudek. Polak popisał się dwoma wspaniałymi interwencjami. Niestety z powodu kontuzji musiał opuścić boisko w doliczonym czasie gry.

W grupie H awans do kolejnej fazy zapewniła sobie drużyna Szachtaru Donieck, która pokonała Sporting Braga 2:0. Pewna gry w kolejnej rundzie Chelsea Londyn przegrała z Olympique Marsylia 0:1. Tym samym Francuzi pożegnali się z Ligą Mistrzów, inkasując trzy punkty.

Tymczasem do skandalu doszło w Żylinie, gdzie mecz został przerwany na 20 minut. Lokalny klub przegrał ze Spartakiem Moskwa 1:2.

Grupa E

Bayern Monachium - FC Basel 3:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Franck Ribery (35), 2:0 Anatolij Tymoszczuk (37), 3:0 Franck Ribery (50)

AS Roma - CFR Cluj 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Marco Borriello (21), 1:1 Traore (88)

Grupa F

Chelsea Londyn - Olympique Marsylia 0:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Brandao (81)

MSK Żylina - Spartak Moskwa 1:2 (0:0)

Bramki: 1:0 Majtan (48), 1:1 Alex (54), 1:2 Ibson (61)

Grupa G

Real Madryt - AJ Auxerre 4:0 (1:0)

1:0 Karim Benzema (12), 2:0 Cristiano Ronaldo (50), 3:0 Karim Benzema (72), 4:0 Karim Benzema (88)

AC Milan - Ajax Amsterdam 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Demy de Zeeuw (57), 0:2 Alderweireld

Grupa H

Szachtar Donieck - Sporting Braga 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Rat (78), 2:0 Adriano (83)

Arsenal Londyn - Partizan Belgrad 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Robin van Persie (30), 1:1 Cleo (52), 2:1 Theo Walcott (73), 3:1 Samir Nasri (77)