Polskie biathlonistki zostały zdublowane i ze stratą jednego okrążenia zajęły piętnaste miejsce w wyścigu sztafet 4x6 km w zawodach Pucharu Świata we francuskim Le Grand Bornard. Zwyciężyły Niemki przed Ukrainkami i Norweżkami.

Zwyciężczynie uzyskały czas 1:06.27,8 i wyprzedziły drugą ekipę o 23,3 s, a trzecią o 23,8 s.

W polskiej drużynie zadebiutowała w imprezie PŚ pochodząca z Warszawy 20-letnia Karolina Batożyńska (BKS WP Kościelisko). Zabrakło w niej natomiast uczestniczących w 26. Zimowej Uniwersjadzie we włoskiej prowincji Trentino Moniki Hojnisz, jej siostry Patrycji oraz Weroniki Nowakowskiej-Ziemniak (wszystkie AZS AWF Katowice).

W klasyfikacji sztafet, po dwóch imprezach cyklu, pierwsze miejsce zajmują Niemki i Ukrainki, które zdobyły po 114 punktów. Polki, z 57 punktami straty do prowadzących, są dziesiąte.