Reklama

 • Obama: Argumenty Putina ws. Ukrainy nie są w stanie nikogo zwieść

  Wtorek, 4 marca 2014 (19:11)

  Prezydent USA Barack Obama powiedział, że argumenty, którymi posługuje się prezydent Rosji Władimir Putin, uzasadniając swe posunięcia wobec Ukrainy, "nie są w stanie nikogo zwieść". Kreml tłumaczy agresję koniecznością obrony rosyjskiej mniejszości.

  Zdjęcie

  Barack Obama /PAP/EPA/ANDREW HARRER/POOL /
  Barack Obama
  /PAP/EPA/ANDREW HARRER/POOL /
  Ukraina na żywo: Władimir Putin na konferencji: Na razie nie ma konieczności wprowadzenia wojsk

  "Nie planujemy przyłączenia Krymu. Nie ma tam rosyjskich wojsk. Ludzie, którzy blokują ukraińskie bazy, to samoobrona" - mówił na konferencji prasowej Władimir Putin. "Na razie nie ma konieczności wprowadzenia wojsk na Ukrainę, choć mamy taką możliwość" - zaznaczył również rosyjski prezydent.... czytaj więcej

  Obama nazwał interwencję Rosji na Krymie "pogwałceniem prawa międzynarodowego".

  Wygląda na to, że prezydent Putin ma zespół prawników, który przygotowuje mu jakieś inne interpretacje prawa - dodał prezydent.

  Powiedział też dziennikarzom, że deklaracje Putina dotyczące woli ochrony osób narodowości rosyjskiej mieszkających na Ukrainie "nikogo nie przekonują".

  Barack Obama dodał, że militarna akcja Rosji na Ukrainie skończy się izolacją Moskwy na arenie międzynarodowej.

  Prezydent poinformował też, że we dziś rano zebrała się ponownie Rada Bezpieczeństwa Narodowego, by omówić sytuację na Ukrainie. Poprzednie spotkanie Rady na ten temat odbyło się wczoraj.

  (mal)

  Artykuł pochodzi z kategorii: Raport: Rewolta na Ukrainie

 • Skomentuj artykuł: Obama: Argumenty Putina ws. Ukrainy nie są w stanie nikogo zwieść

 • Wasze komentarze: 7,

  przeczytane przez: 10 osób Dodaj komentarz
  piotr

  ~piotr -

  Newsweek opisał sposób umieszczania komentarzy przez Rosjan na forach. Niżej przedstawione komentarze doskonale obrazują artykuł. Propaganda KGB trwa zasypują fora popierając rosjan. Przecież w Polsce rosja ma tak złą opinię że żaden polak by tego nie napisał. rosja z małej z braku szacunku

  dociekliwy

  ~dociekliwy -

  Panie Obama żaden terrorysta nie będzie rozwalał 111 września samolotem wieży, którą wcześniej u podstaw zaminował, jeśli pan tego nie wie , to jest Pan idiotą, jeśli Pan wie, to niech Pan zamilknie, albo nie gada głupot, a zamiast tego opowie jak to się zabija Ibn Ladina, którego nigdy nie było. A wy puste łby piszcie swoje śmieszne komentarze

  angela

  ~angela -

  Wielkie jaja to ma Putin i pomiata całą zesraną Europą

  klituś bajduś

  ~klituś bajduś -

  niech lepiej Obama powie jak USA i Unia gwałciły prawo międzynarodowe we wszystkich konfliktach zbrojnych na całym świecie, od ameryki południowej przez Afrykę, Afganistan Wietnam, Libię, Irak, Jugosławię, Pakistan, Kambodżę, Guantanamo i Szymany, na końcu niech opowie jak to państwo respektowało prawa indian i niewolników i jak to ratowali Hitlera przed śmiercią w Argentynie , a potem niech pieprzy o łamaniu praw przez ruskich. Tylko niech nie ściemnia. A jak chce pieprzyć o tym że deklaracje Putina dot. ludności Krymu nikogo nie przekonują to niech jedzie na Krym i tam wygłasza tą bzdetną propagandę w którą tylko Polacy wierzą i ci co nie wiedza gdzie Polska jest na mapie.

  wlodek1

  wlodek1 -

  Brawo Panie Prezydencie..!

  Ptak

  ~Ptak -

  Wreszcie Obama pokazał, że ma jaja.