Kandydat na prezydenta USA Mitt Romney znalazł nowy sposób na zdobycie sympatii wyborców. Zorganizował konkurs, którego zwycięzcy będą mogli na jeden dzień dołączyć do sztabu republikanów i razem z nim podróżować po Ameryce. „Możesz wejść na pokład naszego samolotu! Skorzystaj z okazji!” – zachęca rywal Obamy na swojej stronie internetowej.

Niezwykłą szansę na przyjrzenie się kulisom republikańskiej kampanii mają wszyscy pełnoletni obywatele USA. Zasady konkursu są bardzo proste. Jego uczestnikiem automatycznie zostaje każdy, kto finansowo wesprze kampanię Romneya i przekaże jego sztabowi choćby symboliczną kwotę 3 dolarów. Ci, którzy nie zdecydują się na taki krok, mogą dołączyć do zabawy wypełniając formularz na stronie internetowej kandydata.

Republikanie zamkną przyjmowanie zgłoszeń pod koniec września, a później losowo wybiorą dwójkę zwycięzców. Będą oni mogli spędzić cały dzień w trasie wraz z Romneyem i jego sztabem. Partia pokryje za nich wszystkie koszty podróży, dopuści też szczęśliwców bardzo blisko rywala Obamy.

Mamy Twoją kartę pokładową! Skorzystaj z okazji! Spotkaj się z Mittem na pokładzie naszego samolotu. Przeżyj ekscytujący dzień i zobacz, jak wygląda kampania wyborcza od środka - zachęcają organizatorzy konkursu. W promocję tej niecodziennej akcji wyborczej zaangażowała się też żona kandydata, Ann Romney. To jest niesamowita sprawa! Wiem, że mój mąż z przyjemnością wprowadzi na pokład zwycięzców. Czeka ich niezapomniany lot - zapowiada.