29 lipca Wydarzeniem Centralnym będzie Droga Krzyżowa. Poprzedzą ją prezentacje polskich świętych, a wieczorem młodzi zaproszeni są na koncert "Strefa Chwały. Polska 1050".

Pielgrzymi /Jakub Kamiński /PAP

29 LIPCA

WYDARZENIE CENTRALNE: Droga Krzyżowa
18:00-19:00, Błonia krakowskie

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: Festiwal Młodych

Błonia

19:00 Strefa Chwały Koncert 1050 - koncert

Rynek Główny

14:00-16:00 Fundacja Pamietaj (Polska) - koncert
20:00-20:30 Kirche in Not (Międzynarodowy) - modlitwa
20:30-22:30 Piotr Rubik (Polska) - koncert

Rynek Podgórski

14:00-15:00 Teriso (Meksyk) - koncert
15:10-16:00 A TON NOM (SOEUR ANTONELLA ET FRERE ELVIS , Francja) - koncert
20:00-20:30 Jerycho (Polska) - koncert
20:45-21:45 Naim JMJ tour (NAIM, Hiszpania) - koncert
22:00-23:00 RYMcerze (Polska) - koncert

Plac Wolnica

14:00-15:00 Bóg Miłosierny (Jarmuła Band, Polska) - koncert
15:10-16:00 John Angotti Music Mission (John Angotti, USA) - koncert
20:00-21:20 Shekinah (Włochy) - koncert
21:40-23:00 SKAC Choir (Chorwacja) - koncert

Plac Szczepański

9:00-10:30 Zespół Chrześcijański NAZARET (Polska) - koncert
10:50-11:50 A los piés de Jesús (Yuli & Josh, Kolumbia) - koncert
12:10-13:40 Wzgórze Syjon (Polska) - koncert
14:00-15:00 Sofi Bend (Ukraina) - koncert
20:00-21:45 Communauté du Chemin Neuf (Międzynarodowy) - koncert
21:45-23:00 Seez (Francja) - teatr

Park Krowoderski

14:00-14:45 Door of Mercy (CBCI-ICYM India, Indie) - koncert
15:00-15:15 Si tienes fé (Micaela Segovia Baldi, Argentyna) - taniec
15:30-16:00 LEV EFFATHA’ (Włochy) - modlitwa
20:00-20:30 Música La Salle (La Salle ARLEP, Hiszpania) - koncert
20:45-21:00 A musical cultural presentation (Sistaz, Barbrados) - koncert
21-15-22:00 Życie jest cudem (Jakub i Przyjaciele) - koncert
22:15-23:00 Karol Wojtyła: Promieniowanie ojcostwa (Teatro Colorato, Słowacja) - teatr

Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego

14:00-14:50 Marcio Cruz (Brazylia) - koncert
15:10-16:00 Per Camminare con Te (Karol24, Włochy) - koncert
20:00-21:00 HERKIN BUELVAS DJ (Kolumbia) - koncert
21:30-23:00 Lux’ Vivens (Francja) - koncert

Mały Rynek

14:30-15:00 Lauren Gomez (COL) - świadectwo / gathering and meeting
15:00-16:00 Lednica - koncert
20:00-23:00 TIFF THE INIGO FILM FESTIVAL (International) - film

Studium WF UJ

14:00-14:40 Pełnia życia: Bł. P.J. Frassati (Przyjaciele Frassatiego, Polska) - teatr
14:55-15:40 Liverpool Singing Choir (Wielka Brytania) - koncert
20:00-21:10 Małe Ważne Sprawy (Polska) - koncert
21:30-23:00 Z Potrzeby Serc (Polska) - koncert

Plac Marii Magdaleny

14:00-15:00 Duet Artur Biniek i Kamil Powrózek(Polska) - koncert
15:00-16:00 Giovanni Soldani (Włochy) - teatr
20:00-21:30 Gabriela Blacha, kwartek C:D:N (Polska) - koncert
22:00-23:00 Klaretyńska grupa pantomimy Juventus Dei (Iuventus Dei, Polska) - teatr

Bulwar Wołyński

14:00-15:00 Elton Rey (Peru) - koncert
15:00-16:00 New Day (POL) - koncert
20:45-21:15 Gregory Turpin (France) - koncert
21:15-21:30 Témoignage IDF / Anuncio- świadectwo
22:00-23:00 Uni T (France) - koncert

Plac Centralny

14:00-15:00 Ichtus Musique (Francja) - koncert
15:10-16:00 TABOR (Peru) - koncert

Mogiła

15:00-16:00 Gedeon (Czechy) - musical

Scena przy kościele św. Floriana

14:00-15:00 Paradise in the City Festival - adoracja
15:00-16:00 Paradise Street Band - koncert
21:00-22:00 Restored by Love - adoracja
22:00-23:00 DJ Azoury - koncert

Filharmonia Krakowska

20:00- 21:00 Franz Liszt’ Via Crucis (Alessandra Pompli, Włochy) - koncert
21:30-22:30 Land of Mercy (Jungeunhae Dance Korea, Korea Południowa) - taniec

Nowohuckie Centrum Kultury

14:00-16:00 The Jeweler’s Shop - a staged reading (Richmond Catholic Theatre, USA) - teatr

Więcej szczegółów na stacja7.pl.