Reklama

 • Bójka przed dyskoteką w Żyrardowie. Mężczyzna stracił prawą dłoń

  Niedziela, 17 lutego 2013 (08:27)
  Aktualizacja: Niedziela, 17 lutego 2013 (14:40)

  Do tragicznych wydarzeń doszło w nocy w Żyrardowie w województwie mazowieckim. Trzech mężczyzna napadło tam na 29-latka. Napadnięty został poważnie okaleczony. Stracił dłoń. Trafił do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Tam lekarze spróbują przyszyć odciętą rękę.

  Zdjęcie

  /TVN24/x-news /

  Tuż po północy przed dyskoteką w Żyrardowie został zaatakowany 29-letni mężczyzna. Napadło na niego trzech bandytów. Mieli noże.

  W trakcie bójki napadnięty mężczyzna stracił prawa rękę i trzy palce lewej dłoni.

  Poszkodowany jest nieprzytomny. Najpierw został przewieziony do szpitala w Grodzisku Mazowieckim, a następnie do szpitala w Warszawie. Ostatecznie 29-latek trafił do specjalistycznej placówki w Szczecinie. Tam lekarze przeprowadzą zabieg przyszycia ręki.

  Na miejscu zdarzenia cały czas pracują policjanci. Przesłuchują świadków, przeglądają monitoring dyskoteki.

  Tragiczne skutki bijatyki w Żyrardowie (TVN24/n-news)

  Od ciosów nożem w Łodzi zginął 20-letni chłopak

  To drugi tak tragiczny finał bójki tego weekendu. W nocy z piątku na sobotę dwóch mężczyzn zaatakowało nożem młodego człowieka na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Za to, że stanął w obronie dziewczyny, zadali mu 9 ciosów nożem. 20-latek zmarł na miejscu.

  Kilkanaście godzin później policja zatrzymała sprawców. Zatrzymani to 20-letni Rafał N. i 23-letni Bartłomiej K. Pierwszy z mężczyzn to prawdopodobnie ten, który zadawał ciosy nożem. 20-latek sam zgłosił się na policję, natomiast 23-latek został zatrzymany.

  (j.)

  Artykuł pochodzi z kategorii: Polska

  RMF/Policja

Skomentuj artykuł: Bójka przed dyskoteką w Żyrardowie. Mężczyzna stracił prawą dłoń

Wasze komentarze: 39,

przeczytane przez: 58 osób Dodaj komentarz