Do tragicznych wydarzeń doszło w nocy w Żyrardowie w województwie mazowieckim. Trzech mężczyzna napadło tam na 29-latka. Napadnięty został poważnie okaleczony. Stracił dłoń. Trafił do specjalistycznego szpitala w Szczecinie. Tam lekarze spróbują przyszyć odciętą rękę.

Tuż po północy przed dyskoteką w Żyrardowie został zaatakowany 29-letni mężczyzna. Napadło na niego trzech bandytów. Mieli noże.

W trakcie bójki napadnięty mężczyzna stracił prawa rękę i trzy palce lewej dłoni.

Poszkodowany jest nieprzytomny. Najpierw został przewieziony do szpitala w Grodzisku Mazowieckim, a następnie do szpitala w Warszawie. Ostatecznie 29-latek trafił do specjalistycznej placówki w Szczecinie. Tam lekarze przeprowadzą zabieg przyszycia ręki.

Na miejscu zdarzenia cały czas pracują policjanci. Przesłuchują świadków, przeglądają monitoring dyskoteki.

Od ciosów nożem w Łodzi zginął 20-letni chłopak

To drugi tak tragiczny finał bójki tego weekendu. W nocy z piątku na sobotę dwóch mężczyzn zaatakowało nożem młodego człowieka na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Za to, że stanął w obronie dziewczyny, zadali mu 9 ciosów nożem. 20-latek zmarł na miejscu.

Kilkanaście godzin później policja zatrzymała sprawców. Zatrzymani to 20-letni Rafał N. i 23-letni Bartłomiej K. Pierwszy z mężczyzn to prawdopodobnie ten, który zadawał ciosy nożem. 20-latek sam zgłosił się na policję, natomiast 23-latek został zatrzymany.

(j.)