Manchester United przegrał pierwszy mecz w tym sezonie angielskiej Premier League. Czerwone Diabły uległy na wyjeździe ostatniej drużynie w tabeli Wolverhampton 1:2.

Wprawdzie już w 3. minucie wynik otworzył skrzydłowy Manchesteru, Portugalczyk Nani, jednak później gole strzelali już tylko gospodarze. W 10 minucie wyrównującą bramkę zdobył Elokobi, a trzy punkty gospodarzom zapewnił jeszcze przed przerwą Doyle. W drugiej części meczu podopieczni Alexa Fergusona robili wszystko, aby odwrócić losy meczu, ale nie udało im się wywalczyć choćby punktu. Przegrali po raz pierwszy w obecnym sezonie ligowym.

Między słupkami bramki Manchesteru United cały mecz spędził Holender Edwin van der Sar. Tomasz Kuszczak porażkę Czerwonych Diabłów obserwował z ławki rezerwowych.