20 sierpnia to Dzień Wyznawania Miłości. Zamierzacie go uczcić? Czekamy na Wasze komentarze. Najciekawsze zacytujemy na antenie.

Zdj. ilustracyjne /J.M. Guyon /PAP/CTK

Jak często powinniśmy sobie wyznawać miłość? Należy to robić jak najczęściej. Mój dziadek mi mówi, że mnie kocha - powiedziała naszemu reporterowi jedna z mieszkanek Lublina. Wtedy człowiek lepiej się czuje, czuje się doceniony, kochany - dodała. 

Ja mieszkam w Stanach i tutaj tych słów "I Love you" używa się naprawdę często i bez jakiegokolwiek zawahania nie tylko do osoby bliskiej, którą kochasz ale i do rodziny, przyjaciół i znajomych - napisał na fakty@rmf.fm pan Darek. Słyszę kilka razy dziennie, że ktoś mnie kocha i odwrotnie -  ja mówię, że kogoś kocham - przyznał. 

A jak jest u Was z wyznawaniem miłości? Staracie się to robić jak najczęściej czy tylko w wyjątkowych okolicznościach? Rezerwujecie słowo "kocham" tylko dla miłości swojego życia czy używacie go również w odniesieniu do przyjaciół i innych bliskich osób? Piszcie o swoich odczuciach w komentarzach pod tekstem i mailach na fakty@rmf.fm. Oczywiście, możecie też tam wyznawać miłość swoim najbliższym :)

(mn)