Zastosowanie kwasu hialuronowego jest baardzo szerokie. Wykorzystywany jest w gabinetach urody, ale też w ortopedii, stomatologii czy leczeniu bólu stawów. To jednak nie wszystko. Wyłącznie z Faktów RMF FM dowiecie się, kto rozważał wykorzystanie kwasu hialuronowego do wydobywania gazu łupkowego...

25 maja, w najbliższą niedzielę zdecydujemy, kto co miesiąc dostanie pensję w wysokości 7600 euro brutto miesięcznie, czyli ponad 31 tysięcy złotych. Z Polski do Parlamentu Europejskiego wyślemy 51 osób. Czy na pewno wiecie, kogo wysyłać??? Pomogą Wam nasi dziennikarze. Przepytywali ostatnio kandydatów na europosłów z wiedzy o Unii Europejskiej. Kto miał odwagę powiedzieć: "nie wiem"? Kto mylił Radę Europejską z Radą Europy? Kto tak naprawdę zna swoje potencjalne, nowe miejsce pracy? Tego dowiecie się wyłącznie z RMF FM.

O poranku sprawdzimy też, którzy z urzędujących ministrów i aktywnych posłów pamiętali o urlopie na czas kampanii. Przecież nie płacimy im za to, żeby walczyli o nowy stołek, tylko za to, żeby właściwie wykorzystywali stanowisko, które już mają.

Nie każdemu w weekend świeciło nad głową słońce. Kiedy piszemy te słowa, nie wiemy jeszcze, jak Sandomierz przetrwał falę kulminacyjną na Wiśle. Oby woda nigdzie nie przerwała wałów! Najnowsze fakty najszybciej w RMF FM.