Ile zapłacimy za prąd w 2026 r.? Kiedy zostanie wbita pierwsza łopata na budowie elektrowni jądrowej w Polsce? Kiedy koalicja rządowa zacznie obsadzać wakaty w Trybunale Konstytucyjnym? M.in. o to Krzysztof Ziemiec zapyta Miłosza Motykę, ministra energii, polityka PSL. Zapraszamy!
Gościem Krzysztofa Ziemca w RMF FM w sobotę będzie Miłosz Motyka, minister energii z PSL. Porozmawiamy m.in. o polityce energetycznej Polski. Zapytamy o ceny prądu w 2026 r. oraz budowę pierwszej polskiej elektrowni jądrowej.
Krzysztof Ziemiec zapyta także o przypadające na 13 grudnia dwulecie rządu Donalda Tuska. W rozmowie nie zabraknie innych bieżących wydarzeń politycznych, w tym doniesień ws. obsadzania przez koalicję rządową wakatów w Trybunale Konstytucyjnym.
Na rozmowę Krzysztofa Ziemca zapraszamy w sobotę tuż po godz. 8:30 do RMF FM, internetowego Radia RMF24, na stronę RMF24.pl, do aplikacji RMF ON i naszych mediów społecznościowych!
Jeśli nie chcesz, aby umknęła Ci jakakolwiek Rozmowa w RMF, subskrybuj nasz kanał na YouTube