W czasie weekendu czekaliśmy na Was na stokach Zakopanego i Karpacza. Choć w kraju odwilż, my i tak na Olimpiadzie FM przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Kto nie zdążył dojechać, ma czego żałować. Możecie to jednak nadrobić - za tydzień kolejna odsłona Olimpiady.

W Zakopanem – już tradycyjnie – ekipy RMF mogliście spotkać m.in. na Polanie Szymoszkowej, pod Nosalem i oczywiście w sportowym centrum – na stoku pod Krokwią.

Ponieważ pogoda pokrzyżowała nam nieco plany, reporterzy RMF Witold Odrobina i Leszek Tekielski wybrali się na poszukiwania resztek śniegu:

Pogoda nie sprzyjała wprawdzie narciarzom, ale my znaleźliśmy rozwiązanie - bawiliśmy się m.in. na sztucznym lodowisku w Zakopanem. Tam mogliście podziwiać mistrzynię tańców na lodzie, Annę Rechnio:

Pamiętajcie, że za tydzień kolejna porcja zabawy na Olimpiadzie FM – szalejemy w Zakopanem i w Wiśle. Na skoczni w centrum rodzinnej miejscowości naszego najlepszego skoczka narciarskiego, rozegrany będzie dwudniowy turniej juniorów o puchar i tytuł "Następcy Adama Małysza”.

Szczegółowy program tegorocznej Olimpiady FM

Zanim wyruszycie na Olimpiadę, sprawdźcie, jaką pogodę zastaniecie na miejscu.

Tutaj znajdziecie linki, które ułatwią Wam rezerwację noclegów.

Pamiętajcie, że możecie także brać udział w X Mistrzostwach Polski w Ślizgu na Bele Czym. To impreza dla wszystkich, którzy chcą się bawić na śniegu inaczej niż na co dzień.

22:00