Swoją działalność rozszerza Centrum Obsługi Mieszkańca, które działa w Galerii Handlowej Magnolia Park przy ul. Legnickiej.
W poniedziałek (11.09) zostanie tam uruchomiony Terenowy Punkt Paszportowy. Będzie możliwość składania wniosków o wyrobienie paszportu. Wcześniej należy się jednak zarejestrować przez internet.
W centrum skorzystamy z jednego z dwóch stanowisk paszportowych. Będą one działać od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.