Krzysztof Piątek powiększył swój dorobek o kolejne dwa gole w wygranym przez Milan spotkaniu z Atalantą Bergamo (3:1). Pierwszą bramkę zdobył tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. Był to gol wyrównujący wynik (1:1). Po przerwie znowu trafił do bramki, tym razem głową (na 3:1). Na listę strzelców po stronie Milanu wpisał się też Hakan Calhanoglu. Gola dla Atalanty zdobył Remo Freuler.

ROBOCOP PITEK! ON JEST NIEMOLIWY! Bomber z Polski lekiem na problemy w ataku AC Milan! Pitek tu przed przerw strzela gola na 1-1 w meczu z Atalant Bergamo! Jak on to zrobi?! pic.twitter.com/iHJrgIQGvF

ELEVENSPORTSPL16 lutego 2019

Krzysztof Piątek w meczu 24. kolejki w Serie A strzelił gola na 1:1. Trafił tuż przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania. Idealne uderzenie z pewnością sprawi, że napastnik będzie miał jeszcze więcej fanów.

Piątek wykorzystał dośrodkowanie Rodrigueza i będąc tyłem do bramkarza skierował piłkę do bramki.

"Nieprawdopodobne! Jak on to zmieścił?" - zastanawiali się po bramce komentatorzy Eleven Sports. Zachwytów było więcej...

Niemoliwy jest Krzysztof Piatekobojtnie jak przyoy nog to wpada bramka . Szkoda e Milan wyglada dzi sabo. #AtalantaMilan #SerieA

WMarczyk16 lutego 2019

Akcję Polaka skomentował Zbigniew Boniek. Na Twitterze napisał po włosku "fenomenalny".

Fenomenale PITEK

BoniekZibi16 lutego 2019

Po przerwie gola na 2:1 zdobył Hakan Calhanogl, a w 61. minucie Piątek znów błysnął talentem.

Co ten chop wyprawia to jest kosmos #AtalantaMilan #Piatek #kosmita

Wtedy najwyżej wyskoczył do dośrodkowania i strzelił głową na (3:1).

MA DWA PISTOLETY, CELNE STETY!' Krzysztof Pitek SI NIE ZATRZYMUJE i strzela swojego drugiego gola w meczu z Atalant Bergamo. Brawo! pic.twitter.com/L6j8kecFxC

W 67. minucie napastnik zszedł z boiska. Mecz zakończył się wynikiem 3:1.