"Każde wybory mają swoją historie. Być może będą jakieś rozstrzygnięcia personalne mnie dotyczące i to będzie implikować następne rzeczy i moje miejsce w polskiej polityce" - mówi Grzegorz Schetyna, pytany przez słuchaczy RMF FM, gdzie widzi się za 3-4 lata. "To jeden ze scenariuszy, o którym wiele się mówi we Wrocławiu. Jestem namawiany do podjęcia tego wyzwania. Myślę o tym, bo Wrocław leży w moim sercu" - mówi o starcie w wyborach na prezydenta Wrocławia.

"Koledzy są uzależnieni od Twittera"

Czy Grzegorz Schetyna założy sobie wreszcie konto na Twitterze? - pytają słuchacze RMF FM. Byłem do tego namawiany, ale Twitter uzależnia. Jak widzę swoich niektórych kolegów to widzę, że są uzależnieni - mówi gość RMF FM.

Grzegorz Schetyna odpowiada na pytania słuchaczy RMF FM!

Potrzebna oferta dla młodych

Różnica jest niewielka. Z czego to wynikało to pytanie do socjologów. Materiał, który przynoszą wybory do PE, jest bardzo ciekawy i do wykorzystania przez partie polityczne - mówi o wyniku wyborów i niewielkiej różnicy dzielącej PiS i PO. To materiał na zewnątrz pesymistyczny, ale widzę, że są wciąż duże możliwości dotarcia do ludzi, bo wielu pozostało w domu - tłumaczy pytany o wnioski z wyborów do PE. Grzegorz Schetyna uważa, że jednym z zadań PO jest teraz "stworzenie oferty dla ludzi młodych".

Czy w młodości "zaraził się korwinizmem"? Jakie ma zdanie na temat "deklaracji wiary" podpisywanych ostatnio przez niektórych lekarzy? Kto z polityków wybiera się na sobotnie spotkanie grupy Bilderberg w Kopenhadze? Posłuchaj i zobacz jak Grzegorz Schetyna odpowiada na pytania słuchaczy RMF FM!

(MRod)