RMF FM znowu najbardziej opiniotwórczą stacją radiową

Wtorek, 20 marca 2012 (10:37)

Najnowsze - lutowe - dane potwierdzają pozycję RMF FM jako najbardziej opiniotwórczej stacji radiowej w Polsce. W zeszłym miesiącu nasze radio było cytowane przez inne media prawie 423 razy - wynika z najnowszego rankingu Instytutu Monitorowania Mediów. W całym rankingu zajęliśmy 3. miejsce. Wyprzedziły nas jedynie największe dzienniki. Za nami sklasyfikowano wszystkie inne stacje telewizyjne i radiowe.

W lutym RMF FM cytowano najczęściej w kontekście sprawy małej Madzi z Sosnowca, działalności minister Joanny Muchy oraz afery solnej. Druga w rankingu stacja radiowa cytowana była 128 razy, a na trzecią inne media powoływały się 91 razy.

Madzia z Sosnowca nie żyje

Słuchając RMF FM dowiedzieliście się o tragicznym finale poszukiwań sześciomiesięcznej dziewczynki. O tym, że to jej matka upuściła córeczkę w domu, a potem wyniosła ciało.

Ujawnić premię dla Kaplera

To dziennikarze RMF FM domagali się upublicznienia gigantycznej premii dla byłego już szefa NCS Rafała Kaplera i jego zastępców. Głośno pytaliśmy również o to, za co szef i wiceszefowie Narodowego Centrum Sportu biorą tak gigantyczne pieniądze.

Zamiast na drogi sól trafiała na stoły

Ogromne oburzenie naszych internautów i słuchaczy wywołała też ujawniona przez dziennikarzy RMF FM afera solna. Jak ustaliliśmy trzy firmy mogły sprzedawać miesięcznie tysiące ton niejadalnej soli, jako sól spożywczą. Proceder trwał przez kilka lat. Sól trafiała do odbiorców hurtowych, wytwórni wędlin, przetwórni ryb, mleczarni, czy piekarni.

Luty był kolejnym miesiącem dominacji RMF FM wśród dziennikarzy radiowych w Polsce. Informowaliśmy Was najszybciej i przekazywaliśmy Wam najbardziej ekskluzywne informacje spośród wszystkich rozgłośni radiowych. Do dyspozycji słuchaczy RMF FM jest też nasza strona internetowa RMF24.pl. Zawsze możemy na Was liczyć w przypadku doniesień nadsyłanych na Gorącą Linię RMF FM.

Nasi reporterzy w każdej chwili są gotowi interweniować w Waszej sprawie. W każdej chwili możesz wysłać nam informację, zdjęcia lub film na Gorącą Linię RMF FM.

W każdej chwili możesz wysłać nam informację, zdjęcia lub film na Gorącą Linię RMF FM.

1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm

3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.

Przeczytaj cały raport Instytutu Monitorowania mediów

Artykuł pochodzi z kategorii: Tylko w RMF24