Goniądz, Hrubieszów, Iława, Szamotuły, Jasło, a może Żagań? W którejś z tych miejscowości na pewno pojawimy się w najbliższą sobotę. O tym, gdzie ostatecznie zawitają reporterzy RMF FM zadecydujecie ostatecznie Wy! Zagłosujcie w naszym plebiscycie - macie na to czas do piątku do godziny 12.

Każda z sześciu miejscowości przyciąga turystów wyjątkowymi atrakcjami. Może chcielibyście odwiedzić Goniądz - stolicę Bagien Biebrzańskich, znajdującą się w centrum Parku Narodowego? A może wolelibyście zawitać do najbardziej wysuniętego na wschód Polski miasta o nazwie Hrubieszów? Skusić może również Was Iława z najdłuższym jeziorem w naszym kraju. Szamotuły zapraszają z kolei na piękny Zamek Górków, Żagań na Pałac Książęcy z wieżą widokową, a Jasło zachęca do zobaczenia wyjątkowego Rynku z pięknymi kamieniczkami.

Jeśli jeszcze wahacie się, gdzie powinny zawitać Fakty z Twojego Miasta, to koniecznie przeczytajcie zamieszczone poniżej argumenty od fanów poszczególnych miejscowości.

Teraz wszystko w Waszych rękach! Zwycięską miejscowość odwiedzimy już w sobotę. Wówczas podpowiemy Wam, jak spędzić tam wolny czas, a mieszkańców zapytamy, jak im się tam żyje.

I Twoją miejscowość mogą odwiedzić nasi reporterzy!

Dodajmy, że cały czas czekamy na Wasze nowe zgłoszenia z innych miejscowości. W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.

Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz, i zaproś do siebie reporterów RMF FM!