Ełk, Kościerzyna, Łańcut, Turek, Wałcz, a może Złotoryja? Rusza pojedynek sześciu miast, które reporterzy RMF FM mogliby odwiedzić w najbliższą sobotę. Ostateczny głos należy do Was!

FAKTY Z TWOJEGO MIASTA. Zaproś reportera RMF FM do swojej miejscowości! Czekamy na Twoje zgłoszenie

Głosowanie w naszej sondzie potrwa do piątku do godziny 12. Już teraz możecie wybierać między Ełkiem z jego Zamkiem Krzyżackim, Kościerzyną, gdzie mieści się niezwykłe Muzeum Akordeonów, Łańcutem, który chlubi się jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w naszym kraju, Turkiem, wokół którego przebiega wiele ścieżek dydaktyczno-rowerowych, położonym między jeziorami Wałczem, a najstarszym miastem w Polsce - Złotoryją.

W sobotę, w Faktach z Twojego Miasta, powiemy Wam więcej o atrakcjach wybranego miasta. Podpowiemy też, jak spędzić tam wolny czas, zapytamy mieszkańców, jak im się tam żyje.

Zobacz, jakie argumenty padły za poszczególnymi miastami

Dodajmy, że cały czas czekamy na Wasze nowe zgłoszenia z innych miejscowości. W naszym specjalnym formularzu trzeba podać pięć powodów, dla których warto przyjechać do Waszego miasta. Napiszcie do nas, jeśli w pobliżu Waszej miejscowości odnowiono stary pałac, wybudowano nowoczesny kompleks sportowy, odbywają się nietypowe, ale niezwykle ciekawe imprezy kulturalne... Jeśli obok mieszkają wyjątkowi ludzie, o których warto opowiedzieć... Jeśli po prostu lubicie swoją miejscowość. Uzasadnijcie tylko, dlaczego.

Zgłoś swoje miasto, wypełniając specjalny formularz i zaproś do siebie reporterów RMF FM!