Pan Bogusław z Pyskowic w Śląskiem jest zwycięzcą naszego konkursu, do którego powędruje podwójne zaproszenie na mecz Bundesligi Bayern Monachium - Borussia Dortmund. Spotkanie odbędzie się 1 listopada na Allianz Arena w stolicy Bawarii.

By wygrać podwójne zaproszenie, trzeba było stworzyć z jednego z wybranych przez nas zdjęć komiksową historyjkę lub mema. Dostaliśmy mnóstwo fantastycznych propozycji. Wykazaliście się Liczymy inwencję i poczuciem humoru. Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden.

Postanowiliśmy nagrodzić pana Bogusława z Pyskowic. Zainteresowała go fotografia z Lewandowskim, Błaszczykowskim i Piszczkiem, którzy ramię w ramię płyną kajakiem. Jego zdaniem, Lewandowski i Piszczek apelują do kontuzjowanego obecnie Błaszczykowskiego, by ten pomógł wiosłować, bo sami nie dadzą rady dopłynąć na Euro 2016. Jak skończy się ta historia - nie wiadomo, za to Pan Bogusław z osobą towarzyszącą mogą już się szykować do wizyty na hicie Bundesligi w przyszłą sobotą.

TUTAJ ZNAJDZIECIE ZDJĘCIE, DO KTÓREGO OPIS WYMYŚLIŁ ZWYCIĘZCA KONKURSU

Meczu, który odbędzie się 1 listopada nie trzeba reklamować piłkarskim kibicom - w Monachium zmierzą się dwie najlepsze drużyny minionego sezonu niemieckich rozgrywek. Będzie to też starcie polskich zawodników - o gole dla Bayernu postara się Robert Lewandowski, a w barwach Borussi zobaczymy Łukasza Piszczka i być może też Kubę Błaszczykowskiego, który wraca do zdrowia po kontuzji. Na to wspaniałe widowisko zaprasza RMF FM i Eurosport 2.