"Nie podobał mi się mecz Francja i Austria - według mnie był nudny, bez polotu, obie drużyny na tym poziomie, który prezentowały ostatnio są do ogrania nawet przez Gruzinów" - tak w Porannej rozmowie w RMF FM mówił Cezary Pazura odpowiadając na pytanie o szanse Polaków w dzisiejszym meczu z Austrią na EURO 2024.

Pazura o meczu Polska - Austria

"Mam nadzieję, że Polacy zaczną wierzyć w siebie, bo wiara w siebie to jest 12 zawodnik" - dodawał gość Roberta Mazurka, dopytywany na początku rozmowy o szanse Polaków w dzisiejszym starciu z Austriakami w meczu na EURO 2024. 

Cezary Pazura przywołał niedzielny mecz Francja i Austria, który według niego był nudny i bez polotu. "Obie drużyny na tym poziomie, który prezentowały są do ogrania nawet przez Gruzinów" - mówił. 

POSŁUCHAJ CAŁEJ ROZMOWY ROBERTA MAZURKA Z CEZARYM PAZURĄ

Pazura o proteście artystów

Podczas Porannej rozmowy w RMF FM  pojawił się też temat protestów aktorów i artystów w sprawie tantiem, które nie są im wypłacane przez platformy streamingowe. Czy Cezary Pazura popiera te protesty? 

"Protest jest słuszny i aktorzy walczą o swoje prawa, no bo podobno jesteśmy w Unii Europejskiej, no to jeżeli jesteśmy w Unii, powinniśmy mieć take same prawa" - podkreślał gość Roberta Mazurka. 

Pazura o polityce

Robert Mazurek pytał Cezarego Pazurę też o to, dlaczego nie pojawia się na protestach społecznych czy politycznych, które czasem odbywają się w Polsce, np. przeciwko traktowaniu migrantów na granicy polsko-białoruskiej. 

"Dlatego, że żyjemy w kraju demokratycznymi. I mogę nie chodzić" - odpowiedział Pazura. Aktor dodał jednak, że zawsze chodzi na wybory.  

Podczas Porannej rozmowy w RMF FM pojawił się też temat operacji plastycznych. Robert Mazurek zapytał wprost Cezarego Pazurę czy robił sobie takie zabiegi. 

"Nie miałem operacji plastycznych, ale staram się naturalnie wzmacniać ciało. Mam teraz złamany kręgosłup, noszę pas, który mnie stabilizuje" - odpowiedział aktor.