W Polsce nie było kryzysu! Taką śmiałą tezę wygłosił premier Donald Tusk prezentując na Giełdzie Papierów Wartościowych kolejne dobre wyniki polskiej gospodarki. Wg danych GUS z ostatniego kwartału nasza gospodarka rozwinęła się o 1,70 proc. w stosunku do ubiegłego roku. To rekordowe tempo wzrostu w porównaniu do innych krajów UE. W 27-ce żaden kraj nie był na plusie.

Tusk po raz kolejny stanął na tle wielkiej mapy, na której Europa pogrążona jest w czerwieni - symbolizującej kurczenie się gospodarki. Jedynie Polska "na zielono", czyli wzrost PKB.

Prezentując TAAAAKIE dane Tusk - niczym Joanna Szczepkowska, która zakończyła werbalnie komunizm - był bliski ogłoszenia: Proszę Państwa 30 listopada 2009 skończył się kryzys...Ale prawie, jak wiadomo robi różnicę.

Nie ma się co dziwić, że PDT (Premier Donald Tusk) nie ogłosił końca kryzysu, bo jak sam twierdzi, nigdy kryzysu w Polsce nie było...

...kryzysu nie było???? Fakt, premier zawsze pojawia się, gdy Polska wygląda jak zielona wyspa na czerwonym morzu kryzysu. Minister Finansów Jacek Rostowski nie zawsze miał tyle szczęścia bywając na Giełdzie.... Oto dowód z naszego małego reporterskiego archiwum foto.....