Zator będzie Twoim Miastem w Faktach RMF FM!

Czwartek, 7 grudnia 2017 (13:15)

Do Zatora w Małopolsce pojedziemy w ten weekend w ramach cyklu "Twoje Miasto w Faktach RMF FM", w którym co tydzień odkrywamy dla Was urokliwe zakątki Polski. Tak zdecydowaliście, głosując na RMF24.pl. Zator dużą przewagą pokonał konkurentów, dlatego w sobotę pojawi się tam żółto-niebieska ekipa RMF FM, a nasz reporter opowie o atrakcjach tego miejsca.

Zator położony na zachodzie Małopolski słynie przede wszystkim z tzw. Doliny Karpia. Na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia na miejscu na pewno będziemy więc sprawdzać, czym wyróżniają się ryby hodowane w tych okolicach. Poszukamy też wyjątkowych lokalnych przepisów.

Wśród zabytków miasta należy zwrócić uwagę przede wszystkim na XV-wieczny zamek. We wnętrzach do dziś zachowały się wyjątkowe malowidła stworzone przez włoskich artystów. Zator to także miasto, w którym znajduje się jeden z największych w Polsce parków rozrywki.

"Twoje Miasto w Faktach RMF FM" tworzycie także Wy! Jeśli więc są w Zatorze miejsca, które koniecznie powinniśmy odwiedzić, albo ludzie, których - Waszym zdaniem - musimy poznać, napiszcie nam o tym w komentarzach poniżej.

Wy decydujecie - my jedziemy!

Nasi reporterzy co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które wskażecie w głosowaniu na RMF 24! Cały czas czekamy też na kolejne Wasze zgłoszenia. Może następnym razem przyjedziemy właśnie do Was? Wystarczy w poniższym formularzu wpisać trzy argumenty, dlaczego to właśnie w Waszym mieście powinien zaparkować żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM! Zapraszamy!

Artykuł pochodzi z kategorii: Twoje miasto w Faktach RMF FM