Twoje Miasto w Faktach RMF FM: Jedziemy do Sanoka!

Czwartek, 18 września 2014 (12:01)

Sanok na Podkarpaciu będzie w najbliższą sobotę Twoim Miastem w Faktach RMF FM! Tak zdecydowaliście, głosując na RMF 24. Wspólnie pożegnamy lato! Pokażemy Wam największe atrakcje Sanoka. Później przeniesiemy się natomiast w Bieszczady.

Walka w naszej cotygodniowej sondzie trwała do ostatniej chwili. Na wygranej najbardziej zależało Zduńskiej Woli i Sanokowi, które od razu zdystansowały Włodawę, Tykocin, Bogatynię i Jabłonowo Pomorskie. Ostatecznie Sanok uzyskał 54,71 proc. głosów, a Zduńska Wola - 41,35 proc.

W tę sobotę odwiedzimy dolinę Sanu, podnóże Gór Słonnych i bramę Bieszczad. Przyjrzymy się historii miasta, odwiedzając m.in. tamtejszy, największy w Polsce skansen. Obecnie to jednak miejsce słynące z hokeja! Na moment przeniesiemy się więc także na hokejowe tafle. Później będziemy natomiast w górach i zaproponujemy Wam aktywne spędzenie ostatniego weekendu lata.

Te i inne atrakcje będziemy odkrywać już w sobotę! Start punktualnie o godz. 9. Słuchajcie Faktów RMF FM.

Gdzie pojedziemy za tydzień?

Nasz specjalny formularz jest do Waszej dyspozycji. Czekamy na zgłoszenia. Może następnym razem to Twoje miasto odwiedzi żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM!

Artykuł pochodzi z kategorii: Twoje miasto w Faktach RMF FM

Michał Rodak