Twoje Miasto w Faktach RMF FM: Jedziemy do Ciechocinka!

Czwartek, 24 września 2015 (12:27)

Twoje Miasto w Faktach RMF FM odwiedzi tym razem województwo kujawsko-pomorskie. W najbliższą sobotę nasz reporter i żółto-niebieski wóz satelitarny pojawi się w Ciechocinku. Tak zdecydowaliście w głosowaniu na RMF 24! Bądźcie z nami i słuchajcie sobotnich Faktów RMF FM od godz. 8.

Tym razem w głosowaniu mogliście wybrać między Rynem, Gryfowem Śląskim, Tczewem, Ciechocinkiem, Sieniawą i Sulejowem. Najwięcej głosów zebrało miasto w Kujawsko-Pomorskiem.

Ciechocinek leży w Kotlinie Toruńskiej, na lewym brzegu Wisły. To znane uzdrowisko, jedno z najpopularniejszych wśród kuracjuszy. Centralny punkt to Park Zdrojowy. Koniecznie trzeba też zobaczyć zabytkowe tężnie projektu Jakuba Graffa, które jak reklamują nam słuchacze - są największe w Europie.

Tajemnic do odkrycia na pewno tam nie zabraknie! Bądźcie z nami w sobotę. Słuchajcie Faktów RMF FM od godziny 8. A jeśli będziecie w okolicy - odwiedźcie nas na miejscu!

Czekamy na zgłoszenia!

Nasi reporterzy co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które wskażecie w głosowaniu na RMF 24! Cały czas czekamy też na kolejne Wasze zgłoszenia. Może następnym razem przyjedziemy właśnie do Was? Wystarczy w poniższym formularzu wpisać trzy argumenty, dlaczego to właśnie w Waszym mieście powinien zaparkować żółto-niebieski wóz satelitarny RMF FM! Zapraszamy!

Artykuł pochodzi z kategorii: Twoje miasto w Faktach RMF FM